Blog Arşivi

23 Temmuz 2013 Salı

Duanız Olmasa Ne Öneminiz Var? / Emre Dorman - Kitabı PDF Formatında Ücretsiz Oku


Emre Dorman
Nesil Yayınları Mart 2013
Sipariş İçin:
Nesil Yayınları İletişim:
0212 551 32 25
(Yenibosna-İstanbul)
www.nesilyayinlari.com
İnternet Üzerinden Sipariş İçin:
Nesil Yayınları
Kitapyurdu
İdefix
Kitabı PDF Formatında Ücretsiz Olarak Okumak ve Dilerseniz Bilgisayarınıza İndirmek İçin Linki Tıklayın
Arka Kapak Yazısı
Kullarım Beni sana soracak olurlarsa, gerçekten de Ben pek yakınım. Bana dua ettiği zaman dua edenin çağrısına cevap veririm. Öyleyse onlar da Bana cevap versinler ve Bana inansınlar ki doğruya erişsinler.
(Bakara Sûresi, 2:186)

Rabbinize yalvara yakara ve gizlice dua edin. Bilesiniz ki O, haddi aşanları sevmez. Ürpererek ve ümit ederek dua edin O’na. Hiç kuşkusuz, Allah’ın rahmeti, güzel düşünüp güzel iş yapanlara çok yakındır.
(A’râf Sûresi, 7:55-56)

De ki: Sizin duanız olmasa Rabbim size ne diye değer versin?
(Furkan Sûresi, 25:77)


Ücretsiz Kitaplar İle İlgili Bir Duyuru
Merhaba Değerli Kardeşim
Çalışmalarımı Remzi Kitabevi ve D&R gibi kitap mağazalarından satın almanız mümkün olduğu gibi aynı zamanda sitenin ana sayfasında yer alan linkleri tıklayarak internet üzerinden de satın almanız mümkündür.
Yine özellikle kitabı satın almadan önce incelemek isteyen veya maddi gücü yeterli olmadığı için okumak istemesine rağmen kitabı satın alamayan ya da satın almak istemeyen ama okumak isteyenler için de tüm çalışmalarımın PDF formatında ücretsiz olarak okunması ve dilendiği takdirde bilgisayara indirilmesi mümkündür.
Kitaplarımı ücretsiz olarak bilgisayarına indiren kardeşlerimden gelen bazı maillerde helallik istemeleri, neden ve nasıl ücretsiz yayımladığım ile ilgili sorular sormaları sebebiyle açıklama ihtiyacı duyduğum bir konu var.
Ben kişisel bir tercih olarak kitaplarımdan telif ücreti almadığım gibi satışından da herhangi bir para kazanmıyorum. Satın alacağınız kitaplardan elde edilecek gelir, yayınevi tarafından mevcut ve yeni kitaplarımın basım maliyetleri için kullanılacaktır. Yayınevinden maddi bir talebim olmadığı için de çalışmalarımı dilediğim gibi yayımlama ve fiyatını düşük tutma hakkına sahibim.
Çalışmalarımı ücretsiz olarak okumaktan ve bilgisayarınıza indirmekten kaynaklanacak tüm haklarım siz değerli kardeşlerime helaldir. Tüm çalışmalar Allah rızası için hayırlı bir işe vesile olabilme ümidi ile hazırlanmaktadır. Dualarınız ile manevi destekleriniz benim için en büyük kazanç olacaktır.
Selam ve Dua ile…
Emre Dorman     


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder